Polecane artykuły Polecane artykuły

Powrót

Pożegnanie emerytowanego pracownika

Pożegnanie emerytowanego pracownika

16 maja uroczyście pożegnaliśmy Zastępcę Nadleśniczego Nadleśnictwa Pomorze, Pana Mieczysława Marka Jarosza, który przeszedł na emeryturę.

         W dniu 16 maja 2014 roku odbyła się w Nadleśnictwie Pomorze narada poświęcona omówieniu spraw bieżących oraz podsumowująca przeprowadzone odnowienia lasu.

         Połączono ją z oficjalnym pożegnaniem wieloletniego pracownika Pana Mieczysława Marka Jarosza, który przeszedł na emeryturę. W uroczystości wzięli udział obecni oraz emerytowani pracownicy nadleśnictwa. Była to okazja do złożenia życzeń oraz przypomnienia dawnych lat i długiej wspólnej pracy.

         Pan Mieczysław Jarosz przepracował Lasach Państwowych ponad czterdzieści lat. Po ukończeniu studiów magisterskich na Wydziale Leśnym AR w Poznaniu rozpoczął pracę w lasach, jako stażysta, w Nadleśnictwie Olecko w roku 1973. Następnie zajmował tam stanowiska Referenta techniczno-leśnego oraz Adiunkta.

         Od 1 marca 1977 roku Pan Mieczysław Jarosz na stałe przeniósł się do Nadleśnictwa Pomorze, gdzie kolejno pełnił stanowiska Nadleśniczego Terenowego, Zastępcy Nadleśniczego, Nadleśniczego, Głównego Inżyniera oraz Zastępcy Nadleśniczego.

         W roku 2009 Pan Jarosz otrzymał Akt nadania KORDELASA LEŚNIKA POLSKIEGO.

         W imieniu całej załogi Nadleśnictwa Pomorze, życzymy Emerytowi zasłużonego odpoczynku od pracy, by zakończenie kariery zawodowej było jednocześnie początkiem realizacji wszystkich planów i zamiarów, na które dotychczas brakowało czasu.

Prosimy pamiętać o tym, że drzwi biura nadleśnictwa i leśniczówek są dla Pana zawsze otwarte!

Darz Bór!